ŠVÝCARSKÉ ALPY

 • Zermatt

  Zermatt

 • Verbier

  Verbier

 • Davos-Klosters

  Davos-Klosters

 • St. Moritz, Carlton hotel

  St. Moritz, Carlton hotel

 • Gstaad

  Gstaad

Je nemožné si nezamilovat zemi helvétského kříže. Majestátní hory, blýskající se jezera, ikonické lyžařské areály, sýry a čokoláda, to všechno je Švýcarsko. Zimní říše divů.

Příznivci zimních sportů z celého světa považují Švýcarsko za pravý domov dovolené v Alpách. V oblasti 4000 m vysokých vrcholů se nacházejí celosvětově známá a milovaná lyžařská horská střediska - Zermatt, St Moritz, Verbier nebo Davos Klosters. Geograficky je Švýcarsko opravdovým srdcem Alp.

Denně létá do Švýcarska množství aerolinek tak abyste kdykoliv mohli objevovat nespočet nových lyžařských středisek nebo se naopak vracet do svých oblíbených. Jmenujme například Verbier, Gstaad a Villars, která jsou vzdálena do dvou hodin jízdy autem z letiště Ženeva. Další, jako například Klosters, Engelberg a Flims-Laax, jsou vzdálena do dvou hodin jízdy autem z letiště Zurich. Ale proč nevyzkoušet jízdu vlakem a nevychutnat si panorama okolní krajiny. Dokonce můžete zapomenout na nepříjemnosti se zavazadly a nechat švýcarské dráhy vyzvednout vaše zavazadla na letišti a doručit je následně až do hotelu ještě v ten stejný den. Některé resorty umožnují i transfer vrtulníkem.

 

Kontakt

Náš tým je tu pro vás

Bc. Iva Jurčíková, general manager
+420 724 448 724
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Stanislav Jurčík, marketing manager
+420 777 953 099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.