CESTA DO ŘÍŠE INKŮ

 • Machu Picchu, Peru

  Machu Picchu, Peru

 • Hiram Bingham

  Hiram Bingham

 • Andean Explorer

  Andean Explorer

 • Hiram Bingham

  Hiram Bingham

 • Andean Explorer

  Andean Explorer

Vraťte se do zlaté éry cestování vlakem. Vítejte v privátním kupé na palubě luxusního vlaku a užijte si cesty v nezapomenutelném stylu na magistrálách v Peru.

Belmond Hiram Bingham rezervujte si u nás místo do ztraceného města Inků z Cusco do Machu Picchu na palubě luxusního vlaku v nezapomenutelném stylu. Jízda za peruánským dobrodružstvím na Machu Pichu začíná uvítacím koktejlem, poté si vychutnejte pozdní snídani nebo si počkejte na gurmánský oběd. Pohodlně se usaďte do křesla ve stylu dvacátých let minulého století (1920) ve vyhlídkovém vagonu a pozorujte úchvatné scenérie při východu slunce. Cesta zpět se může zdát jako z jiného Světa, pozorujte posvátné údolí a zároveň si dopřávejte těch nejlepších pokrmů a vín. Tancujte přitom do rytmu peruánského cajónu, který hraje živá kapela za zvuku tradičních tamburín.
Belmond Andean Explorer osvěžte romantiku kolejnic a zažijte pulsující cestu prvním luxusním vlakem v Jižní Americe po posvátné zemi mezi peruánskými přírodními divy And a starobylými králostvími. Cesta začíná v Cusco, hlavním městě Incké říše a vede přes vznešené andské pláně přes kaňon Colca do charizmatického města Puno u jezera Titicaca. Konec cesty je v bílém městě Arequipa, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Tento itinerář cesty vede po jedné z nejvýše položených železničních tratí na světě.

Essencia doporučuje:
Belmond journeys and hotels

Kontakt

Náš tým je tu pro vás

Bc. Iva Jurčíková, general manager
+420 724 448 724
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Stanislav Jurčík, marketing manager
+420 777 953 099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.