TOP 5 GOLFOVÝCH PRÁZDNIN

 • Pine Cliffs, Portugalsko

  Pine Cliffs, Portugalsko

 • Steenberg, JAR

  Steenberg, JAR

 • Velaa, Maledivy

  Velaa, Maledivy

 • Sandy Lane, Barbados

  Sandy Lane, Barbados

 • Pebble Beach, USA

  Pebble Beach, USA

Spojte Vaši dovolenou s golfem a zahrajte si na nejzajímavějších golfových hřištích na světě, která jsme pro Vás vybrali. 

Sandy Lane, Barbados k dispozici jsou tři golfová hřiště obklopená dechberoucími výhledy. The Old Nine, The Country Club a slavná Green Monkey navržená Tomem Faziem a vytvořená ve starém kamenolomu.
The Lodge v Pebble Beach, Kalifornie, je domovem legendární 18. jamky Pebble Beach Golf Links® , jedné z nejvíce vzrušujících jamek v golfu, která pravidelně trestá golfové nadšence , celebrity i profesionální hráče.

Sheraton Algarve Hotel & Pine Cliffs Resort, Portugalsko tento luxusní hotel se nachází uprostřed borovicového háje s výhledem na nedotčené pláže. Nabízí stylové ubytování  v bezprostřední blízkosti golfového hřiště Pine Cliffs, které se nachází 200 metrů nad úrovní pobřeží a pláží.

Velaa, Maledivy trénujte v ráji na devítijamkovém hřišti navrženém španělským golfistou a Ryder Cup vítězem Jose Maria Olázabalem. Jose vytvořil devět různých odpališť, šest greenů, sedm bunkerů a jezerem s tyrkysovou vodou, kterou se Maledivy proslavily. Po hře se ponořte zpět do svého soukromého bazénu, sejděte po schodech přímo do Indického oceánu, nebo navštivte champagne lounge a vinný sklípek, aby jste vyzkoušeli nejen jednu láhev z více než 6000 vín.

Steenberg, Cape Town se nachází v údolí Constantia, pouhých 20 minut jízdy z centra Kapského Města. Par 3 na 14. jamce má nejdelší green v Africe, 76 metrů na délku. Celé hřiště je navrženo tak aby plně využívalo přírodního charakteru s množstvím překažek jako jsou vinice, borovicové háje a vodní překážky.

Essencia doporučuje:
Sandy Lane, Barbados
The Lodge, Pebble Beach
Pine Cliffs ,Portugal 
Velaa Private Island
Steenberg, Cape Town

Kontakt

Náš tým je tu pro vás

Bc. Iva Jurčíková, general manager
+420 724 448 724
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Stanislav Jurčík, marketing manager
+420 777 953 099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.