PRODLOUŽENÝ VÍKEND V MILÁNU

 • Galleria Vittorio Emanuele II

  Galleria Vittorio Emanuele II

 • Four Seasons Milano garden

  Four Seasons Milano garden

 • Four Seasons Milano SPA

  Four Seasons Milano SPA

 • Fashion Suite living room, Four Seasons Milano

  Fashion Suite living room, Four Seasons Milano

 • Fashion Suite terrace, Four Seasons Milano

  Fashion Suite terrace, Four Seasons Milano

Zařídíme pro Vás Fashion Suite s privátní terasou v luxusním hotelu Four Seasons. Užijte si Milán, hlavní město regionu Lombardie.

Milán je druhé největší město v Itálii s téměř 1,5 miliony obyvatel, ležící 250 km severně od Florencie a 250 km západně od Benátek. K jezeru Como je to z Milána 45 min jízdy a na italskou riviéru nebo do alpských lyžařských středisek trvá cesta 2 hodiny.
Co určitě nesmíte vynechat:

Duomo di Milano je gotická katedrála, která je nejznámnější památkou ve městě. Katedrála je největší v celé Itálii a pátá největší na světě.

Santa Maria delle Grazie je kostel v jehož refektáři se nachází známá freska Last Supper od Leonarda da Vinci. Památka je na seznamu světového dědictví UNESCO.

Galleria Vittorio Emanuele II je jednou z nejstarších nákupních pasáží na světě. Najdete zde zastoupení všech prémiových i jiných elegantních značek, stejně jako řadu restaurací, kaváren nebo barů.

La Scala patří mezi světově nejznámnější opery. Toto divadlo hostilo od svého založení v 18.století skladatele jako Verdi nebo Bellini. Zažijte nezapomenutelný večer sledováním taneční show Sleeping Beauty nebo poslechem Pucciniho La Bohème. Nesmíme zapomenout na místní baletní soubor, který dal světu hvězdy jako Alessandra Ferri nebo Roberto Bolle.

Castello Sforzesco hrad z 15.století je nyní domovem pro několik uměleckých galerií a muzeí. Mezi exponáty je i socha Rondanini pietà od Michelangela. Součástí hradu je i park ve stylu staré anglické zahrady.

Navigli district je městská čtvrt situovaná kolem pěti umělých vodních kanálů, která byla projektována Leonardem da Vinci. Nyní je čtvrt Navigli plná originálních restaurací včetně dvou s michelinskou hvězdou - Sadler a Al Pont de Ferr, uměleckých obchůdků a romantických zákoutí.

San Siro je domácí stadion místního fotbalového klubu AC Milan. Pokud chcete zažít opravdu autentický život Italů tak nevynechejte zápas tohoto klubu, je to opravdová fotbalová horečka. Pokud se na stadion nedostanete navštivte Casa Milan, opravdové nebe pro fotbalové fanoušky plné obchodů, restaurací a jiných atrakcí inspirovaných tímto slavným klubem.

Jezero Como se nachází necelou hodinu jízdy severně z města a leží v podhůří Alp. Domluvíme Vám jednodenní výlet mimo shon velkoměsta a vychutnejte si výhledy na alpské vrcholky a jezero.


Essencia doporučuje: 
Four Seasons Milan 

Kontakt

Náš tým je tu pro vás

Bc. Iva Jurčíková, general manager
+420 724 448 724
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Stanislav Jurčík, marketing manager
+420 777 953 099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.