Portfolio

Pláž

Pláž

Utečte od každodenního rušného životního stylu. Relaxujte, myslete na prsty v písku, koktejly na pláži a slunce na kůži. Nasajte slunce na soukromém ostrově, užijte si aktivnější pláž s vodními sporty, pozorujte své děti v teplých a mělkých vodách.

SPA

SPA

Co dříve umožňovaly pouze lázně, dnes již poskytují na vysoké úrovni po celém světě SPA hotely. Inspirujte se těmi nejlepšími, které se na úplnou relaxaci těla i duše přímo zaměřují. Pro někoho ovšem stále zůstává nejlepším fitness centrem příroda.

Golf

Golf

Vychutnejte si luxusní golfové hotely, fantastické mistrovské hřiště v nejlepších golfových resortech. Kromě toho spolupracujeme na výběru hřišť s World of Leading Golf. Díky tomu získáte přístup na hřiště pod hlavičkou této asociace. Vítejte v golfovém světě.

Lyžování

Lyžování

Hotelový resort, útulný butikový hotel, rodinný chalet a to vše přímo na sjezdovce? Vybíráme to nejlepší, abychom Vás nalákali na sjezdovky. Připravíme Vám luxusní lyžování, nejlepší après ski, lyžařskou školu pro Vaše děti a nejlepší ledovce pro heliskiing.

Plavby

Plavby

Luxusní plavby nabízí způsob, jak prozkoumat úžasná místa a kultury světa na jedné cestě. Navštívit můžete Středozemní moře, Karibik, Aljašku, Indický oceán nebo Antarktidu. Opakem je pronájem jachty s posádkou k prozkoumání těch nejodlehlejších zákoutí v soukromí.

Gourmet

Gourmet

Snoubením exkluzivních vín vybraných vinařů a kulinářského umění nejlepších kuchařů vznikají ty nejlahodnější gurmánské zážitky. V kombinaci s cestováním Vám zajistíme degustace vín nebo večeře v restauracích s michelinskou hvězdou kdekoliv na světě.  

Kultura

Kultura

Zajistíme Vám návštěvu představení proslulých divadel, oper nebo filharmonií. Naplánujte si prodloužený víkend nebo dovolenou podle koncertního turné Vaší oblíbené kapely. Děti  naopak nikdy nezapomenou na čas strávený v jednom z Disneylandů.

Sport

Sport

Zahrajte si turnaje Pro-Am na European Tour s hráči světového žebříčku nebo zažijte Ryder Cup. Vychutnejte si atmosféru tenisových turnajů Grand Slam nebo Laver Cup. Zažijte zvuk motorů při závodech F1 nebo Red Bull Air Race. Fanděte na MS v hokeji nebo fotbale.

Lov

Lov

Neslibujeme, že díky nám budete mít brzy spoustu trofejí. Ale slíbíme Vám, že Vás dostaneme do míst kde budete mít nejlepší příležitost toho dosáhnout. Spolupracujeme s loveckými chalety, které Vám poskytnou luxusní zázemí a podmínky pro úspěšný lov.

Partneři

 • Partneri Dertour Deluxe
 • Partneri Dertour
 • Partneri MWR
 • Partneri Thomas Cook
 • Partneri Neckermann
 • Partneri ADAC Reisen
 • Partneri TA

  Kontakt

  Náš tým je tu pro vás

  Bc. Iva Jurčíková, general manager
  +420 724 448 724
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Ing. Stanislav Jurčík, marketing manager
  +420 777 953 099
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.